Pikaçu

  1. Anasayfa
  2. Playstation Oyunlar

Playstation Oyunlar

Playstation Oyunlar

Shadow of the Colossus (Remake) Playstation Oyunu

pikacu
1 42

Explore a breathtaking world of giants in the Shadow of the Colossus and embark on an epic quest to save your love. Experience stunning visuals and thrilling battles in this reimagined classic. Unleash your inner hero today!

Playstation Oyunlar

Until Dawn Playstation Oyunu

pikacu
2 39

Deneyimini derinleştirmek için adrenalin dolu bir korku oyunu olan Until Dawn, PlayStationda sizi bekliyor. Kararlarınız hayatta kalma şansını belirleyecek. Hazır mısınız?

Playstation Oyunlar

Uncharted 4: A Thief’s End Playstation Oyunu

pikacu
2 56

Macera ve heyecan dolu Uncharted 4: A Thief’s End, Playstation oyun dünyasına damgasını vuruyor. Nathan Drakein destansı hikayesiyle sizi büyüleyecek bir deneyim sunuyor. Keyifli oyun deneyimi için hemen keşfe çıkın!

Playstation Oyunlar

The Last of Us Remastered ve The Last of Us Part II Playstation Oyunu

pikacu
2 53

Dünyayı kasvetli bir virüs sardı, hayatta kalmanın sınırlarını zorlayacaksınız! The Last of Us Remastered ve The Last of Us Part II ile PlayStation oyuncuları için unutulmaz bir hayatta kalma deneyimi sunuyor.

Playstation Oyunlar

Wipeout: Omega Collection Playstation Oyunu

pikacu
2 45

Wipeout: Omega Collection, adrenalin dolu yarışları ve nefes kesen grafikleriyle Playstation oyuncularını büyülüyor. Hız tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunan bu oyunu keşfedin!

Playstation Oyunlar

Gran Turismo Sport Playstation Oyunu

pikacu
1 42

Gran Turismo Sport: Yepyeni bir nesil yarış deneyimi! Playstationun bu efsanevi oyununda sınırları zorlayın. Gerçekçi grafikler ve heyecan dolu pistler sizi bekliyor.