Pikaçu

  1. Anasayfa
  2. P Harfli Oyunlar

P Harfli Oyunlar

Oyun İnceleme

Portal 2 Oyunu İnceleme

pikacu
0 36

Keşfedilmemiş bir bilim kurgu dünyasında yolculuğa çıkın! Portal 2 oyununu inceleyerek, zekanızı test edecek bulmacaları çözün ve heyecan verici maceralara atılın.

Oyun İnceleme

Portal Oyunu İnceleme

pikacu
1 46

Detaylı Portal oyunu incelemesi; akıllara durgunluk veren zekice bulmacalar, eğlenceli oynanış ve sürükleyici hikaye ile etkileyici bir deneyim sunuyor. İncelememizi okuyarak bu başyapıtın sırlarını keşfedin!

Oyun İnceleme

Point Blank Oyunu İnceleme

pikacu
3 43

Keşfetmek için tetiğe basın! Point Blank oyununu inceliyoruz. Heyecanlı aksiyon, taktiksel oyun deneyimi ve çok daha fazlası sizi bekliyor. İncelememizi okuyun!

P Harfli Oyunlar

The Prison Game Türk Yapımı Oyun

pikacu
1 47

Merakla beklenen Türk yapımı oyun The Prison Game, heyecan dolu bir macera sunuyor. Hapishane kaçışını konu alan bu oyun sizi içine çekecek!

Oyun İnceleme

Papers, Please Oyunu İnceleme

pikacu
0 48

Papers, Please oyunu inceleme: İnsan duygularıyla sınanan bir görev, geçmişin izlerini takip edin ve yasaları uygulayın. Detaylı analiz için tıklayın!

P Harfli Oyunlar

Potentia Türk Yapımı Oyun

pikacu
0 44

Potentia, Türk yapımı oyun dünyasına heyecan ve potansiyel katıyor. Sürükleyici hikayesi ve etkileyici görselleriyle sizi kendine bağlayacak bir deneyim sunuyor. Şimdi Potentiayı keşfedin!